ORHANGAZİ BELEDİYESİ'NDEN HASTALARA MORAL ZİYARETİ
21.02.2024 - 22:41 | Son Güncelleme: 2024-02-21 22:42
Orhangazi Belediyesi Beyaz Masa ekipleri, Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek moral verdi. Ziyaretlere Belediye Başkanı Bekir Aydın'ın eşi Kıymet Aydın da katıldı.

Orhangazi Belediyesi, halka dokunan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda, belediye çalışanlarından oluşan Beyaz Masa ekipleri, Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti. Ekipler, yatarak tedavi gören vatandaşlara çiçek hediye ederek, Belediye Başkanı Bekir Aydın'ın selam ve sağlık dileklerini iletti. Ziyaretlerde hastalarla yakından ilgilenen ekipler, onların sorun ve taleplerini dinledi. Hastalar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ekiplere ve Başkan Aydın'a teşekkür etti.

 

Başkanımızın Selamlarını Getirdim

 

Ziyaretlere eşlik eden Kıymet Aydın da, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Aydın, "Belediye Başkanımız Bekir Aydın, sizleri çok seviyor ve sizin için çalışıyor. Sizler de kendinize iyi bakın ve en kısa zamanda sağlığınıza kavuşun. Biz her zaman yanınızdayız." dedi.

 

Ziyaretlerimizi Sürdüreceğiz

 

Beyaz Masa ekipleri, ilerleyen günlerde de hastane ziyaretlerine devam edeceklerini belirtti. Ekipler, "Başkanımızın talimatıyla, halkımızın her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Hastalarımızın moral ve motivasyonunu yükseltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Onlara çiçek vererek, bir nebze de olsa mutlu etmeye çalıştık. Bizleri sıcak bir şekilde karşılayan hastalarımıza ve hastane yönetimine teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

 

Orhangazi Belediyesi'nin hastane ziyaretleri, hem hastalar hem de hastane personeli tarafından takdirle karşılandı.

  • Beğen
YORUM YAZIN