FADILOĞLU: “İHTİYACA GÖRE ÇÖZÜM ÜRETMEYE ÇALIŞIYORUZ”
21.02.2024 - 22:43 | Son Güncelleme: 2024-02-21 22:44
AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Gençlik Buluşmaları kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Fadıloğlu, “İhtiyaca göre çözüm üretmeye çalışıyoruz. Vatandaşımızın hayat standardını yükseltmek için çalışıyoruz” dedi.

Toplumun her kesimiyle bir araya gelen; görüş, sorun ve talepleri yerinde dinlemek adına sık sık ziyaretler gerçekleştiren AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Gençlik Buluşmaları” kapsamında; Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Korkmaz ve AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe ile birlikte ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Selahattin Eyyubi Mahallesi’nde ikamet eden Abdulmecit Kurt ve Göllüce Mahallesi’nde ikamet eden Sami Tosun’un evini ziyaret eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, gençlerle ve mahalle sakinleriyle tek tek selamlaştı. Ziyaret edilen adreslerde, talep ve sorunlar konuşuldu, çözüm üzerine istişareler yapıldı. Kendilerine yöneltilen her soruyu yanıtlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, taleplerin karşılık bulması ve sorunların çözümü adına ellerinden gelen gayreti ortaya koyacaklarını dile getirdi. Başkan Fadıloğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için destek istedi.

 

MİSAFİRPERVERLİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ziyarette konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Öncelikle evinizi bize açtığınız için teşekkür ediyoruz. Allah, razı olsun. Allah, kısmet etti, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle yeniden aday gösterildik. Tabii aslında çok veballi bir iş. İnsan bir başına kendi hesabını vermekten acizken, 867 bin nüfusun vebalini taşıyorsun. Ama diğer taraftan da bizim inancımız, “Adil yöneticiler, Peygamberlerle haşrolur.” diyor. Eğer bunun bereketi olmazsa, bu işin yapılması mümkün değil. Çünkü insan, kendi hesabını vermekten aciz bir kul olarak yaşadığı bir dünyada bu hakikaten veballi bir iş. Ama öbür taraftan da bereketli bir iş. Milletin parasıyla millete hizmet edip, üstüne dua alınan başka bir iş yoktur. Tabii bu işler bir başına yapılan bir iş değil, her kademesindeki arkadaşlarımızın emeğiyle bu işler bir noktaya geliyor. İhtiyaca göre çözüm üretmeye çalışıyoruz. Vatandaşımızın hayat standardını yükseltmek için çalışıyoruz. Şimdiki ziyaretimizin nedeni de varsa yeni talepleriniz, ihtiyaçlarınız, yaşanan sorunları yüz yüze görüşmek için bugün sizlerle beraberiz. Ben, tekrar misafirperverliğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kaydetti.

  • Beğen
YORUM YAZIN